FAQ Zarządzanie zamówieniami, anulacje, zwroty

 

Jak sprawdzić historię zamówień?

 

Aby sprawdzić historię zamówień należy wejść w zakładkę „Moje konto”, a następnie wybrać „Historia zamówień”.

 

Jak anulować zamówienie?

 

Zamówienie może być anulowane, jeżeli towar nie został wysłany i nie zmieniono statusu na „wysłane”. Aby anulować zamówienie wystarczy wysłać wiadomość mailową na nasz adres e-mailowy z wnioskiem o anulowanie oraz numerem zamówienia.

 

Jak zwrócić zakupiony towar?

 

Zespół SMSEagle dokłada wszelkich starań aby dostarczyć klientom produkty najwyższej jakości. Jeśli jednak nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu oferujemy możliwość zwrócenia towaru w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia jego otrzymania. Zwracany produkt musi być nieuszkodzony, bez śladów użytkowania i w oryginalnym opakowaniu (dotyczy wyłącznie przedsiębiorców niebędących konsumentami). Koszt odesłania produktu jest zwracany klientom (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym). W celu otrzymania dokładnych informacji dotyczących zwrotu towaru, proszę kontaktować się z naszym Centrum Wsparcia.

 

Jak dokonać zwrotu?

1) Należy przejść do historii zamówień: Moje konto > Historia zamówień.

2) Następnie wybrać produkt, który powinien być zwrócony.

3) Po wpisaniu powodu zwrotu proszę kliknąć przycisk "Utwórz RMA".

4) Proszę wysłać zwracany produkt produkt na adres SMSEagle (w stopce strony).

 

Zwrot pieniędzy

 

Po otrzymaniu przez nas zwracanego towaru powiadomimy Cię o otrzymaniu zwrotu a towar zostanie poddany inspekcji. Powiadomimy Cię o statusie zwrotu i refundacji natychmiast po zakończeniu inspekcji towaru. Jeżeli Twój zwrot zostanie zatwierdzony, rozpoczniemy zwrot pieniędzy na kartę kredytową, konto PayPal lub rachunek bankowy (tak jak w oryginalnej metodzie płatności) w terminie 7 dni od otrzymania produktu. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi. 

 

Gdzie znajdę więcej informacji na temat warunków gwarancji na produkty SMSEagle?

Gwarancja na produkty SMSEagle jest identyczna w przypadku produktów zamówionych w sklepie SMSEagle i u naszych dystrybutorów. Urządzenie SMSEagle posiada dwa okresy gwarancyjne:

1) Standardowy okres gwarancyjny wynoszący 12 miesięcy

2) Rozszerzony okres gwarancyjny wynoszący 36 miesięcy (opcjonalnie do wyboru podczas zakupu)

W celu sprawdzenia dodatkowych informacji na temat gwarancji prosimy o pobranie dokumentu pdf poprzez kliknięcie poniższego linku:

Pobierz Szczegółowe warunki gwarancji produktu (plik pdf)