Faktury i płatność

 

Jakie formy płatności można wybrać?

 

Akceptujemy płatność przelewem bankowym, kartą kredytową lub za pomocą Paypal. Wszystkie płatności Paypal lub kartami kredytowymi są dokonywane za pośrednictwem firmy Paypal, co oznacza, że podawane dane są szyfrowane oraz w pełni bezpieczne.

 

Czy naliczony zostanie podatek VAT?

 

Firmy z terytorium Polski oraz osoby prywatne oraz mają naliczany VAT 23%. Klienci spoza UE i firmy z terytorium UE (oprócz Polski) z ważnym VAT-UE mają naliczony VAT 0%. 

 

Czy można otrzymać fakturę pro-forma?

 

Tak, SMSEagle wystawia faktury pro-forma. W celu otrzymania takiego dokumentu należy wysłać wiadomość mailową na adres orders@smseagle.eu, w treści wpisując numer zamówienia lub dane firmy do faktury.

 

Rabat dla organizacji non-profit

SMSEagle oferuje 10% zniżki dla zweryfikowanych organizacji non-profit oraz organizacji charytatywnych.

Kto może ubiegać się o zniżkę?

Organizacja kwalifikuje się do otrzymania zniżki non-profit, jeśli jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit lub charytatywnym. Publiczna oraz niekomercyjna prywatna instytucja edukacyjna również kwalifikuje się do otrzymania zniżki non-profit.

Jak złożyć wniosek?

Prześlij do nas wiadomość email z linkiem do Twojej strony internetowej, opisującej status pozarządowej organizacji non-profit.

Jeśli informacje na stronie nie są jednoznaczne, możemy poprosić o przesłanie nam dodatkowego dowodu potwierdzającego twój status organizacji non-profit. Akceptujemy każdą oficjalną dokumentację, potwierdzającą status organizacji non-profit. Na przykład klienci z USA mogą przesłać dokument 501 (c) (3), podczas gdy klienci z Wielkiej Brytanii mogą przesłać swój zarejestrowany numer organizacji charytatywnej.